Pokladní systémy Optimus - Popis firmy a jejího zaměření - RHC Software

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O naší společnosti

Naše společnost se zabývá vývojem software pro gastronomii a příbuzná odvětví.
Náš software Optimus GASTRO již používají stovky provozů.  V sekci Reference si můžete prohlédnout výběr z několika našich klientů. Program má více než desetiletou historii. Software se stále vyvíjí a za podpory našich zákazníků stále rozvíjíme nové funkce, které přicházejí ze zkušeností přímo z provozu.
  
Naší prioritou je vyvíjet optimální software, který bude splňovat co nejvíce požadavků, ale také bude příjemný svým prostředím a urychlí
práci lidem, kteří s ním pracují.

Optimus GASTRO je program pro restaurace, hospody a podobná restaurační zařízení. Díky své dlouhé historii, má širokou škálu funkcí zaměřující se přímo na problematiku gastronomie, které jsou odladěni samotnými provozy našich zákazníků. Restauračními zařízeními mžti našeho programu nekončí. Optimus  používají i prodejny obuvi, tabáku, potravin a kosmetiky.

Vývojem softwaru celý projekt nekončí. Restaurační software je program, na kterém záleží celý provoz restaurace nebo podobného podniku. Pokud nastane situace, že hardware pokladního systému nepracuje správně, může to podnik stát mnoho finančních prostředků, které by získal pokud by byl pokladní systém v pořádku. V tuto chvíli podnik potřebuje co nejrychleji zprovoznit pokladní systém zpět do funkčního stavu.

Ze všech těchto i jiných důvodů je nutné zajistit programovému vybavení dostatečnou servisní podporu. Naše firma provozuje zelenou linku 800 200 208 , na kterou smluvní zákazníci mohou hlásit své závady a poruchy, které jsme schopni v co nejkratší době odstranit a Váš pokladní systém uvést do provozu. Rozšířili jsme nabídku podpory, aby naši  zákazníci měli více možností výběru a zajistili si podporu podle svého uvážení. Více informací naleznete na Servisní služby.

V neposlední řadě podle dlouhodobých zkušeností samozřejmě také dodáváme kvalitní hardware od renomovaných firem, které jsou schopni dodávat potřebný hardware v takové kvalitě, aby byl schopen odolat prostředí restaurací a kuchyní. Více z nabídky na Produkty.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na možnou spolupráci.


Tým RHC Software s.r.o.   
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky