02/2016 - Pokladní systémy, Optimus, Pokladny RHC Software, EET - RHC Software

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Konference o EET z 19.2.2016

Vytvořil v EET ·
Konference Ministerstva financí a Finanční správy k aktuálnímu vývoji EET 19. 2. 2016

19. února 2016 proběhla souběžně s veletrhem TOP GASTRO & HOTEL konference o aktuálním vývoji systému elektronické evidence tržeb. Ministerstvo financí a Finanční správa informovaly o legislativním procesu schvalování zákona o EET a jeho účinnosti a o evidenci tržeb z pohledu podnikatele. Důležité informace k připravovanému technickému řešení a zabezpečení systému EET prezentoval ředitel sekce IT Finanční správy Jiří Fridrich.


Kompletní informace k technickému řešení EET by měly být k dispozici v dubnu, ovšem za předpokladu, že v průběhu března dojde ke schválení zákona Senátem a po podpisu prezidentem republiky bude zákon publikován ve sbírce zákonů.

O měsíc později by pak bylo spuštěno testovací prostředí (ještě ne úplně funkční) – příjem dat z účtenek a o další dva měsíce později testování funkcionality celého systému.

Tři měsíce před spuštěním EET bude umožněna registrace k evidenci tržeb (autentizace) a měsíc před spuštěním EET bude umožněno testování aplikace veřejností (dobrovolné zasílání datových zpráv o tržbách).Co budeme potřebovat na EET

Vytvořil v EET ·

Co nás vlastně čeká...

Vytvořil v EET ·
Příspěvky za měsíc
Kategorie
Obláčky
EET
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky